fbpx

Podkast Zero Bullshit Management

Posłuchaj rozmów z wyjątkowymi gośćmi, którzy dzielą się doświadczeniem z zarządzania projektami, zespołami, klientami i nie tylko.

O czym jest nasz podkast?

Podobnie jak w działalności szkoleniowej Zero Bullshit Management tak i w naszym podkaście nie znajdziesz ogólników, nudy i zbędnego teoretyzowania. Przeprowadzamy rozmowy z wyjątkowymi gośćmi, którzy dzielą się doświadczeniem z zarządzania projektami, zespołami, klientami i nie tylko.

W naszych odcinkach znajdziesz solidną dawkę wiedzy, ale też sporo humoru i insiderskich ciekawostek. Mamy nadzieję, że nasz podkast pomoże Ci radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, a nasi goście utwierdzą Cię w przekonaniu, że w swoich zmaganiach nie jesteś sam. Miłego słuchania!

SOLIDNA DAWKA WIEDZY

Ale też humoru i insiderskich ciekawostek

WNIKLIWY PROWADZĄCY

Zadający dociekliwe pytania

GOŚCIE NIE TYLKO Z POLSKI

Ale także z różnych zakątków świata

igor mróz
GOSPODARZ
Igor Mróz

Project Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem. Swój pierwszy projekt poprowadził w 2003 roku. Pracował dla korporacji, MSP i startupów (w tym ponad rok w Holandii), a obecnie przedsiębiorca, CEO Zero BS Management.

W równym stopniu co nowoczesne techniki zarządzania, interesują go dziedziny takie jak psychologia i efektywność osobista, których uważa, że dopiero kombinacja pozwala być dobrym, skutecznym liderem.

Posłuchasz nas również na:
MASZ CIEKAWY TEMAT?

Cały czas szukamy gości, którzy mogą opowiedzieć o doświadczeniach w ciekawych projektach. Pracujesz za granicą? Organizujesz wielkie eventy? Koordynujesz badania i rozwój technologii, która zmienia nasze życie? Daj znać!

NAPISZ DO NAS I WYSTĄP W PODCAŚCIE!