Szkolenia: formalności i zasady

Wszystkie ceny na stronie są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT.

Procedura płatności i fakturowania

Dla szkoleń otwartych: uczestnik otrzymuję fakturę pro forma z terminem płatności na tydzień przed terminem szkolenia. Po zaksięgowaniu wpłaty natychmiast wystawiamy Fakturę VAT.

Dla szkoleń zamkniętych: warunki i terminy ustalane są indywidualnie.

Formy płatności
  • Przelew bankowy.
  • Szybkie przelewy online.
  • BLIK
  • Płatność kartą za pośrednictwem terminalu (należy wcześniej zgłosić taką chęć).
Rezygnacje i zmiany

Zero groźnie brzmiących paragrafów – po prostu szanujmy się wzajemnie.

Jeśli coś naprawdę ważnego koliduje ci ze szkoleniem – daj mi znać jak najszybciej i przeniesiemy Twoje uczestnictwo na inny termin.

Jeśli poszła już płatność, a Ty chcesz jednak zrezygnować całkowicie – oczywiście zwrócę ci całość kwoty. Jeśli rezygnacja będzie zgłoszona w ostatniej chwili (pięć lub mniej dni roboczych) – potracę z ww. kwoty tę część kosztów logistycznych, których sam nie będę mógł odzyskać w związku z tak późną rezygnacją – to zwykle około 400 PLN netto.

Odwołanie szkolenia z winy organizatora

Potwierdzone z uczestnikami terminy szkoleń z zasady nie są odwoływane. Gdybym jednak z jakichś przyczyn był zmuszony dokonać takiej zbrodni, to o ile nie zgodzisz się na udział w szkoleniu w przesuniętym terminie, zwrócona zostanie Ci pełna kwota wraz z dodatkową wartą min. 100 PLN rekompensatą w postaci rekomendowanych książek z dziedziny zarządzania.