fbpx

Zespół i misja

NASZA MISJA
Pomagamy innym działać sprawniej, w mniejszym stresie i oparciu o zdrowsze relacje.

Z informacyjnego szumu wybieramy metody zarządzania skuteczne dziś – w świecie złożoności, zmienności i niepewności.
Jako praktycy i sceptycy odrzucamy wszystko, czego sami nie testowaliśmy. Cenimy narzędzia, ale równie mocno stawiamy na relacje.

Zespół Zero Bullshit Management
Kim jesteśmy?

Istniejemy od 2016 roku. Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów z doświadczeniem w zarządzaniu projektami i zespołami w szerokim wachlarzu firm (od startupów, po korporacje, od FMCG po marketing).

Większość z nas nadal czynnie pracuje jako liderzy projektów i zespołów codziennie zbierając nowe doświadczenia oraz praktykując to, czego nauczamy.

Więcej o każdym z nas dowiesz się niżej.

Chcesz do nas dołączyć? Kliknij!
Zespół Zero BS Management
EKSPERT: PRZYWÓDZTWO, ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Igor Mróz

Mówiono o mnie “skuteczny, ale trudny” – chyba przez mój niewygodny zwyczaj zadawania wielu dociekliwych pytań. W równym stopniu, co nowoczesne techniki zarządzania, interesują mnie dziedziny takie, jak psychologia i efektywność osobista. Uważam, że dopiero połączenie tych obszarów pozwala być dobrym, skutecznym liderem. Chętnie opowiadam o tym na moim blogu oraz szkoleniach i konferencjach. Za swoje wystąpienia otrzymałem kilka nagród.

Z zawodu jestem księgowym. Pierwszy projekt poprowadziłem w 2003 roku, a oprócz zarządzania projektami sprzedawałem je, analizowałem, programowałem, pisałem teksty reklamowe i zarządzałem produktem. Prowadziłem (i nadal prowadzę) własną firmę, pracowałem dla korporacji, MSP i startupów (w tym ponad rok w Holandii). Od 2015 roku przeszkoliłem ponad tysiąc osób, a od 2020 prowadzę również zajęcia na SWPS w Warszawie.

Moja krótka wideo-wizytówka
EKSPERT: KOMUNIKACJA, WSPÓŁPRACA, WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Dawid Straszak

Szkolę ze skutecznej komunikacji i współpracy, aby minimalizować konflikty i ciche dni w pracy oraz uczę jak tworzyć charyzmatyczne, a zarazem merytoryczne wystąpienia.

Przez ponad 5 lat pracowałem w międzynarodowych korporacjach jako Team Leader/ Team Manager zarządzając zespołami. Głównie w obszarach logistyki i finansów (UPS) oraz ubezpieczeń (AXA XL). Jestem certyfikowanym asesorem metodologii AC/DC oraz psychologiem – prowadzę własny gabinet ze specjalizacją wypalenia zawodowego.

Wielokrotnie występowałem publicznie – zarówno zdalnie, jak i na scenach konferencji, czy meetupów. Prywatnie prowadzę podcast Charyzmatyczny, którego celem jest pokazanie jak wykorzystać psychologię w codziennym życiu.

Moja krótka wideo-wizytówka
paulina augustowska
EKSPERTKA: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Paulina Augustowska

Zamieniam pomysły w projekty. Obecnie zarządzam portfelem projektów wartym kilkadziesiąt milionów złotych w globalnym koncernie HoReCA. Ale przeszłam przez różne branże: motoryzacyjną, e-commerce, finansową. Prowadziłam zespoły inżynierów i marketingowców, grupy lokalne i międzynarodowe. Od kilku lat oceniam projekty w konkursie Polish Project Excellence Award.

Najbardziej jednak lubię dzielić się wiedzą, a uczestnicy moich szkoleń mówią, że potrafię robić to w łatwy i inspirujący sposób. Umiem słuchać i słyszeć ludzi, a ich potrzeby oraz pomysły przekładać na konkretne cele i realny do wdrożenia plan projektu. Dlatego stworzyłam własną markę „Pani od projektów” w ramach której wspieram małe biznesy i pomagam im układać ich wizjonerskie i często szalone pomysły w jasne struktury projektowe.

Moja krótka wideo-wizytówka
przemek_pro
EKSPERT: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, PRODUCT OWNERSHIP

Przemysław Surma

Zarządzam zespołami projektowymi od kilkunastu lat. Zacząłem od marketingu, ale dość szybko przekonałem się, że to co lubię robić i dobrze mi wychodzi to dostarczanie projektów IT. Satysfakcja z przekształcania często niejasnych idei w konkretne plany i wcielanie je wraz z innymi w życie jest chyba wciąż moim głównym motywatorem.

Mam na koncie pracę w korporacjach, agencjach interaktywnych oraz startupach. Ostatnie lata to głównie długie, trwające lata i angażujące dziesiątki ludzi projekty związane z wdrażaniem platform eCommerce oraz aplikacji mobilnych. Pracuję przeważnie w hybrydowych metodykach, gdzie fundamentem jest tradycyjne podejście do zarządzania projektami, ale dostarczanie oprogramowania odbywa się już w zwinny, iteracyjny sposób. Jako Lead Scrum Product Owner, czy SAFe Agilist, wspomagam pracujące równolegle zespoły Scrumowe w zrozumieniu potrzeb użytkowników. Pomaga mi w tym psychologia, którą studiuję od 2018.

Najpopularniejsze szkolenie: Zero BS Projects
dawid świątkiewicz
EKSPERT: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Dawid Świątkiewicz

Lubię ludzi, bo to oni są sercem projektu. W mojej pracy zawodowej kieruję się tą zasadą każdego dnia.

Najwcześniejsze doświadczenia to prowadzenie projektów w trakcie studiów pracując w samorządzie studenckim i kole naukowym. Profesjonalne zarządzanie projektami zacząłem w trakcie pracy zawodowej w branży energetycznej. Kolejne doświadczenia zdobyłem pracując w branży produkcyjnej. Obecnie pracuję w biurze projektów transformacyjnych w branży health- tech.

Szerzę projektowe podejście do życia, bo uważam, że cel bez planu jest tylko życzenie. Prowadzę również zajęcia na Politechnice Łódzkiej, bo lubię dzielić się wiedzą i swoimi doświadczeniami  Pracując w zespołach projektowych stawiam na zespół i komunikację.

Moja krótka wideo-wizytówka
EKSPERTKA: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Judyta Wolak

Lubię ludzi i lubię z nimi pracować, choć mam opinie wymagającej i wiedzącej czego chce managerki.  Od kilku lat jestem związana z fintechami z branży tradingowej, aktualnie na pozycji Program Managera. Od czasu do czasu romansuje z drogę produktową, by budować, transformować i rozwijać m.in. platformy cloudowe i infrastrukturalne IT. Z dobrą ręką do ludzi oraz doświadczeniem z wielu branż m.in. elektronicznej, oświetleniowej oraz automotive.

Kocham się uczyć, dlatego uczę innych, starając się wyciągać z nich ich największy potencjał. Pomagam zarówno tym, którzy są na początku swojej drogi projektowej, jak i tym, którzy mierzą się z zadaniami już na poziomie C. Mentoruje, rozwijam i wspieram, zaczynając od komunikacji oraz odpowiedzenia na podstawowe pytanie – „po co”?

Zobacz mój profil na LinkedIn

CHIEF CUTENESS OFFICER

Nutka

Wspieram CEO Zero BS w jego codziennej pracy. Kiedy ma chwile zwątpienia przychodzę, kładę się koło niego i zaczynam lizać po rękach.

Byłam nawet na szkoleniu otwartym w Krakowie, ale nieco dezorganizowałam prace, bo wszyscy patrzyli się na mnie, a nie na Igora. Chyba był zazdrosny, bo dostałam potem zakaz 🙄. Wciąż jednak czasem pojawiam się podczas wydarzeń online.

Uważam, że w projektach (jak i w życiu) najważniejsze są smaczki. Nie rozumiem czemu ludzie nie stosują tej prostej techniki do motywowania innych. Ja za kawałek kaczki dowiozłabym każdy projekt przed terminem!

Zobacz mój profil Instagram